برگزاری نهمین نمایشگاه اختصاصی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه در نمایشگاه دایمی اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، معاون شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گفت: ۵۵ شرکت مطرح در زمینه انواع آسانسور و پله برقی، تابلوهای فرمان، انواع در و کابین آسانسور، خدمات طراحی و مشاوره، لوازم و قطعات و متعلقات آسانسور از استان های اصفهان و تهران به مدت چهار روز در این نمایشگاه حضور دارند.
جواد جلیلی افزود: حضور شرکت های جدید، افزایش متراژ سالن ها و اعلام انتخاب پیمانکار برای آسانسور و پله برقی طرح نمایشگاه بزرگ اصفهان در این نمایشگاه که خود باعث رقابت بیشتر بین شرکت کنندگان خواهد شد، از مهم ترین تفاوت های برگزاری نهمین نمایشگاه اختصاصی آسانسور و پله برقی اصفهان به شمار می رود.
وی ادامه داد: برگزاری همایش تکنولوژی حرکت سبز و آسانسور خورشیدی در روز ۱۱ شهریور از جمله برنامه های جنبی است که به هرچه تخصصی تر برگزار شدن این نمایشگاه کمک می کند.
لازم به ذکر است این نمایشگاه با متراژی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در محل برگزاری نمایشگاه های استان اصفهان در کنار پل شهرستان برگزار شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید