برگزاری پنجمین نمایشگاه اختصاصی ایران در کشور قرقیزستان

دسته: آخرین مطالب , نمایشگاهای خارجی-دسته
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳

برگزاری پنجمین نمایشگاه اختصاصی ایران در کشور قرقیزستان

احتراما به استحضار میرساند با عنایت به مجوز صادره سازمان توسعه تجارت ایران این شرکت در نظر دارد نسبت به برگزاری پنجمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر بیشکک کشور قرقیزستان از تاریخ ۳۰ مهرماه الی ۳ آبان ماه سال جاری اقدام نماید:
بازار قرقیزستان با دارا بودن امتیازات و شرایط ویژه نظیر:
۱-روابط اقتصادی و سیاسی گسترده و مناسب با جمهوری اسلامی ایران
۲- تعرفه های گمرکی پایین تر نسبت به همسایگان
۳- مزیت های نسبی و رقابتی کالاهای ایران
۴- پایانه و بارانداز صادرات کالا به بازار بزرگ بیش از ۳۰۰ میلیون نفری (روسیه، بلاروس، قزاق) با امضاء پیمان اتحاد گمرکی و قرارداد حذف تعرفه گمرکی با کشورهای روسیه، قزاقستان، و بلاروس
۵- دسترسی آسان ریلی و جاده ای
۶- و قوانین تسهیل شده و روان قرقیزستان نسبت به سایر کشورهای آسیای میانه
مکان مناسبی جهت حضور تجار و بازرگانان ایرانی بوده و این نمایشگاه نیز در این راستا برگزار میگردد.
یکی از رویدادهای جانبی این نمایشگاه برگزاری کمیسیون مشتریک اقتصادی فی مابین دو کشور به ریاست جناب آقای مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در شهر بیشکک خواهد بود.
با عنایت به حساسیت موضوع و ضرورت نمایش دستاوردهای ملی کشورمان خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به اطلاع رسانی نمایشگاه مذکور به فعالان اقتصادی تحت پوشش آن مجموعه محترم اقدام فرمایند.
ضمنا در صورت حضور قوی شرکتها و واحدهای تولیدی و بازرگانی عضو آن تشکل محترم سر جمع حداقل ۱۰۰ متر مربع، این شرکت آمادگی دارد نسبت به دعوت یک نفر از هیات نمایندگان اتاق بعنوان سرپرست پاویون بصورت رایگان و بعنوان میهمان ویژه اقدام نماید . در پایان آقای دهقانی مدیر بخش نمایشگاههای خارجی این شرکت با شماره تماس ۰۹۱۲۴۵۸۵۴۴۸ جهت ارائه توضیحات بیشتر به حضور معرفی میگردند.

gh1

 

 


نوشته شده توسط:info@iseei.net - 651 مطلب
بازدید: ۸
برچسب ها: