" />در نشست هم اندیشی هیات رئیسه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران با مدیر عامل و معاونین اجرائی شرکت بیمه معلم مطرح گردید. - سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

در نشست هم اندیشی هیات رئیسه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران با مدیر عامل و معاونین اجرائی شرکت بیمه معلم مطرح گردید.

دسته: اسلاید
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۴ تیر ۱۳۹۹

افزایش سطح همکاری ها با هدف تسهیل شرایط برای اعضای سندیکا

 

جلسه هم اندیشی و تفاهم کار گروه بیمه و رفاهی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران با حضور اعضای هیات رئیسه و بازرس سندیکا، مدیر عامل، معاونین فنی  ومدیران اجرایی شرکت بیمه معلم با هدف بررسی بالابردن سطح همکاری ها و افزایش سطح خدمات بیمه ای برای اعضای محترم صنعت، تاسیس دفاتر بیمه و توسعه همکاری شرکت بیمه معلم در شعب سندیکا دراستان ها، تاسیس شرکت خدمات بیمه ای، دوم تیر ماه ۱۳۹۹ در محل سندیکای آسانسور و پله برقی ایران برگزار گردید.

مهندس زهره وندی رئیس هیات مدیره سندیکا ضمن بیان خیر مقدم به مدیر عامل و هیات همراه شرکت بیمه معلم با بیان سابقه همکاری سندیکا و بیمه معلم خواستار افزایش ارائه خدمات و طرح های جدید بیمه ای با توجه به نیاز صنعت آسانسور و پله برقی ایران و کمتر شدن دغدغه های بیمه ای در خصوص افزایش تعامل و همکاری ها اشاره کرد .

مهندس تحسیری مدیر عامل شرکت بیمه معلم ضمن ابراز خرسندی از همکاری های انجام شده، گفت؛ « برای بیمه معلم، همکاری با سندیکای آسانسور و پله برقی ایران از اهمیت ویژه ای برخورداراست.»

وی در ادامه با بیان اینکه؛ «بیمه معلم آماده بررسی تفاهم افزون تر است.» تشکیل کار گروه  جهت بررسی  همکاری و ارائه خدمات به اعضای سندیکا الزامی دانست.

مهندس نیازی نائب رئیس سندیکا و عضو هیات مدیره نیز با بیان برخی از فرازهای مهم در همکاری سالیان متمادی میان سندیکا و بیمه معلم ،نمایندگی مستقر در سندیکا را از فعالترین و پربارترین نمایندگی های صنعت بیمه عنوان کرد و بر لزوم بررسی افزایش سطح همکاری ها تاکید کرد .

نادر الهی بازرس هیات مدیره سندیکا حضور مدیر عامل بیمه معلم و معاونین در سندیکا را به عنوان خانه صنعت آسانسور فرصتی ارزشمند بیان کرد و افزود در صنعت آسانسور تعدادی از امکانات حمل و نقل مانند بیمه وانت بارها و موتور سیکلت نسبت به دیگر وسایل نقلیه از استفاده غالب برخوردار هستند، وی در ادامه خواستار بازنگری در تعرفه صدور  این بیمه نامه ها و ارائه خدمات شد .

علیرضا یوسفی عضو دیگر هیات مدیره سندیکا نیز با اشاره به تعداد قابل توجه فعالین صنعت و اعضای سندیکا از لزوم افزایش سطح همکاری و بازنگری در پرداخت اعضای سندیکا به عنوان بیمه گذارمواردی برشمرد و مطالبی را بیان کرد.

پناهی مشاور بیمه ای سندیکا نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش از عملکرد بیمه ای و پرتفوی حاصله ضمن درخواست تسریع در تاسیس شرکت خدمات بیمه ای و تقدیر از شرکت بیمه معلم در خصوص طرح لوگوی مشترک در بیمه های مسئولیت سرنشین آسانسور که در نوع خود بی نظیر است، نکاتی را در خصوص فعالیت های انجام شده، بیان کرد .

در ادامه جلسه معینی، معاونت فنی اشخاص و مسئولیت شرکت بیمه معلم ضمن اشاره به خدمات بیمه ای صورت گرفته درخصوص «بیمه درمان تکمیلی» و پرداخت خسارت به طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری همراه با بازنشستگی با جذابیت های خاص، اهمیت آن در دراز مدت، رضایت بیمه گذاران صنعت آسانسور، مواردی را بر شمرد.

حاج میر آقا معاون فنی بیمه های اموال نیز با تاکید بر تشکیل جلسه کار گروه بیمه ای و ارائه طرح های جدید بیمه ای آمادگی شرکت بیمه معلم برای رفع نگرانی بیمه ای این صنف را جزء اولویت های این واحد عنوان کرد.

قاضی؛ معاون طرح و برنامه بیمه معلم ضمن تشکراز برگزاری این نشست، ضمن استقبال از تاسیس شرکت خدمات بیمه ای و تسریع در روند شکل گیری آن، بر ضرورت تعامل بیشتر و نقش موثر بیمه معلم در صنعت آسانسور و پله برقی مطالبی را بیان کردند.

طیار، مدیر واحد «بیمه مسئولیت» بیمه معلم با ذکر فرازهایی از فعالیت سالیان متمادی در صدور بیمه های مسئولیت و با ارائه  گزارشی از عملکرد همکاری های صورت گرفته، راهکارهای عرضه خدمات بهتر را نیز قابل بررسی و انجام عنوان کردند.

یاسری مدیر مجتمع تهران بزرگ بیمه معلم، با ارزیابی عملکرد نمایندگی مستقر در سندیکا و حفظ اصل مشتری مداری برای بیمه گزاران این صنعت، از آمادگی مجتمع درخصوص ارائه خدمات بهینه به اعضای صنعت سخن گفت.

در ادامه برخی از حاضرین به ارائه نقطه نظرات در خصوص ارتقاء فعالیت های بیمه ای و جذب حداکثری بیمه گزاران  از اعضای سندیکا، پرداختند.


نوشته شده توسط:فرشید رحیم نیا - 928 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۰
برچسب ها: