" />طرح پیشنهادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران تحت عنوان "مدل اقتصادی حداکثر پویایی، حداقل شیوع" - سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

طرح پیشنهادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران تحت عنوان “مدل اقتصادی حداکثر پویایی، حداقل شیوع”

دسته: آخرین مطالب
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران


با تقدیم سلام و تحیت
احتراما از آنجایی که اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلاش است تا با کمک به دولت محترم. دوران خطیر گذار از فضای شیوع کرونا با حداقل خسارت را امکانپذیر نماید، مطالعات کاملی از رفتارهای مشابه جهانی و پیش بینی در خصوص آنچه احتمالا در محیط کسب و کار کشور رخ خواهد داد را مورد توجه قرار داده و با تحلیلی تلفیقی از موارد اخیر، پیشنهاد متجمع و مشخصی را تحت عنوان مدل اقتصادی “حداکثر پویایی، حداقل شیوع” به حضورتان تقدیم می نماید.
مجموعه پیشنهادی حاضر (به پیوست تقدیم می گردد). خلاصه ای است از مدل های حمایتی از اقشار آسیب پذیر اجتماعی و فعالان اقتصادی و هم چنین نحوه بازگشت واحدهای اقتصادی، توأم با اولویت بندی آغاز فعالیت که در صورت موافقت دولت محترم. با گزارشات آتی، حاوی پروتکل های مشخص جهت نحوه آغاز بکار واحدهای مختلف صنعتی، معدنی و خدماتی تکمیل خواهد گردید.
اتاق بازرگانی تهران امیدوار است با کمک بخش خصوصی و خاصه نهاد نمایندگی آن، دولت محترم بتواند بخوبی از شرایط بحرانی خاص عبور نموده، فضای اقتصادی- اجتماعی امن و مناسبی را جهت اداره مؤثر کشور فراهم نماید.


مسعود خوانساری


نوشته شده توسط: - 718 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها: