" />نشست هم اندیشی با نمایندگان مرکز آموزش بازرگانی - سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

نشست هم اندیشی با نمایندگان مرکز آموزش بازرگانی

دسته: آخرین مطالب
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۹

🔷نشست هم اندیشی هیات مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران با نمایندگان مرکز آموزش بازرگانی

نشست تعامل و هم فکری هیات مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران، و نمایندگان مرکز آموزش بازرگانی با هدف؛ افزایش تعاملات، برگزاری بهینه دوره های آموزش های تخصصی برای مدیران فنی و تکنسین های عضو،  لحاظ تخفیف های لازم برای اعضای محترم سندیکا ، با حضور اعضای هیات مدیره سندیکا، آقایان مهندسین؛ ایرج نیازی، تورج شفائی، رحیم ادریسی، امیر خرمی و عباس دهقانی بازرس هیات مدیره و مدیران مرکز آموزش بازرگانی آقایان: دکتر محمد عباسی و مهندس برزگر ؛ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ در محل سندیکا برگزار شد.
در ابتدا مهندس نیازی نائب رئیس سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران؛ پس از خیر مقدم در خصوص اهداف آموزشی و تخصصی مطالبی را بیان کردند: سندیکای آسانسور ایران برای آموزش  اهمیت بسیاری زیادی قائل است زیرا این موضوع ارتباط مستقیم با استانداردها و ایمنی دست اندر کاران صنعت و کاربران نهایی و همچنین به معرفی تعداد شعب و اعضای سندیکای ایران پرداختند.
رحیم ادریسی عضو پر سابقه هیات مدیره نیز با اشاره به اهمیت آموزش و لزوم بروز رسانی کیفیت آموزش گفت؛ سندیکای اسانسور ایران با تعداد قابل توجهی از اعضای فعال در این صنعت بر آموزش آنان و موضوع ایمنی اهتمام دارد.
مهندس امیر خرمی مدیر کارگروه آموزش سندیکای آسانسور ایران نیز با تشریح برخی اهداف آموزشی از امکان تعامل مشترک بیشتر در تهیه سرفصل های آموزشی ، نحوه اجرای آزمون و ترمیم بانک جامع سوالات آزمون مدیران فنی و برنامه ریزی برای اجرای دوره های جدید آموزش تخصصی و بازرگانی جهت رفاه حال اعضا سخن به میان آورد.
مهندس تورج شفائی مشاور رئیس هیات مدیره سندیکا نیز با بیان مختصری در خصوص توجه ویژه سندیکا به موضوع آموزش در خصوص لزوم ارتقاء کیفیت آموزش و افزایش تعاملات و بهره گیری از امکانات آموزشی مرکز آموزش بازرگانی مواردی را برشمرد.
در ادامه جناب دکتر عباسی مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی ضمن ابراز خرسندی از همکاری با سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران بر افزایش تعاملات آموزشی و نیز برخورداری اعضای سندیکا از تخفیف ها و بهره گیری اعضای سندیکا از امکانات آموزشی این مرکز تاکید کرد.
در خاتمه این نشست؛ همچنین در خصوص تدارک و تدوین راهکارهای عملی افزایش تعاملات و اجرایی شدن برنامه های آموزشی و افزایش همکاری ها، در محل سندیکا در جلسات آتی بحث و بررسی و تصمیم گیری بعمل آید.


نوشته شده توسط:فرشید رحیم نیا - 791 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها: