" /> فراخوان ثبت نام اولیه برای دریافت واکسن کرونا (ویژه اعضای اتاق تهران) - سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

فراخوان ثبت نام اولیه برای دریافت واکسن کرونا (ویژه اعضای اتاق تهران)

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

فراخوان ثبت نام اولیه برای دریافت واکسن کرونا (ویژه اعضای اتاق تهران)

اتاق بازرگانی صنایع معادن تهران با همکاری ستاد ملی مقابله با کرونا در نظر دارد نسبت به واردات و توزیع عادلانه واکسن کرونا با اولویت نیروی انسانی فعال در بخش تولید و پشتیبانی تولید و با نظارت ستاد ملی کرونا اقدام نماید.
طبق اعلام اتاق تهران جهت اجرایی شدن طرح مذکور در فاز اول لازم است آمار و اطلاعات نیروی انسانی واجد شرایط دریافت واکسن در شرکتهای تولیدی، واحدهای صنعتی و خدماتی عضو اتاق تهران و مستقر در استان تهران جمع آوری و پس از جمعبندی نهایی اطلاعات مورد نیاز، با همکاری و نظارت ستاد مقابله با کرونا استان تهران، مراکز درمانی منتخب جهت تزریق واکسن ثبت نام شدگان مشخص و اطلاع رسانی گردد.          
 بدیهی است واکسن تنها با ارائه کارت ملی افراد ثبت نام شده و در مراکز مشخص شده قابل تزریق خواهد بود. در این ارتباط کارگران و پرسنل تابعه واحدهای تولیدی هزینه ای بابت تهیه واکسن و تزریق آن پرداخت نخواهند کرد و تمام هزینه توسط کارفرما پرداخت خواهد شد.
از اینرو از اعضای محترم مستقر در استان تهران که کارت عضویت یا بازرگانی اتاق تهران دارند دعوت می گردد در صورت تمایل به استفاده طرح مذکور، حداکثر تا تاریخ ۱۷/ ۰۲ / ۱۴۰۰ به آدرس اینترنتی http://tccim.ir/?addr-rvwp20 مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اولیه دریافت واکسن کرونا ویژه اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اقدام نمایند.        
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس اتاق تهران به شماره ۱۸۶۶ تماس حاصل نمایید.


نوشته شده توسط:فرشید رحیم نیا - 901 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها: